ARİFOĞLU İNŞAAT
Hakkımızda
İnşaat sektörünün tüm süreçlerinde kazanılan yaklaşık 25 yıllık deneyimle birçok projede taşeronluk hizmetleri veren grubumuz 1996 yılında Arifoğulları Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt ve San. TİC. LTD. ŞTİ. unvanıyla şirketleşmiştir. Bu tarihten itibaren İnşaat sektöründe toptan ve perakende inşaat malzemeleri pazarlayıcısı olarak da faaliyetlerini sürdüren Arifoğlu aynı zamanda sektörün önde gelen yapı firmalarının da uygulamacı bayisi olarak hizmetlerini sürdürmüştür. Arifoğlu, Toplu Konut, Alışveriş Merkezi, Sağlık Kompleksi ve Sanayi Kuruluşu gibi değişik konsept projelerde, Üst Yapı Mimari İşlerde yüklenici ya da alt yüklenici firma olarak çözüm ortağı olmuş, görev aldığı tüm projeleri başarıyla sonlandırarak teslim etmiştir.

2009 yılından itibaren pazarlama ve uygulama hizmetlerini ayıran grubumuz yüklenici hizmetlerini bu tarihten itibaren ARİFOĞLU GRUP YAPI A.Ş çatısı altında devam ettirmektedir.

İş hayatına aile firması olarak başlayan firmamız, kurucular, 2.Nesil profesyoneller ve sektörde alanında uzman takım arkadaşlarını da bünyesinde barındıran orta ölçekli bir inşaat firması olarak Toptan ve Perakende İnşaat Malzemeleri Satışı,Toplu Konut, AVM, Metro İstasyonları, Sağlık ve Sanayi Kuruluşu gibi değişik konsept projelerde, Üst Yapı Mimari İşlerde yüklenici ya da alt yüklenici firma olarak çözüm ortaklığı hizmetleri vermektedir.

Arifoğlu, İnşaat sektöründe, Yurtiçi ve Yurtdışında yüklenici hizmetleri veren öncü bir firma olma hedefine, yenilikçi ruhu, kalite anlayışı ve güvenilirliğiyle sektördeki tüm firmalarca istek ve memnuniyetle çalışılmak istenen bir çözüm ortağı olarak ulaşma gayesindedir.
Bu Doğrultuda;
• Tüm faaliyetlerimizde, kanunlara ve yasalara uygun davranmak
• OHSAS 180001 STANDARTLARINDA İşçi sağlığı ve iş güvenirliğini ön planda tutmak,
• ISO 140001 STANDARTLARINDA çevreyi ve doğayı korumak,
• Çalışanlarımızla, taşeronlarımızla yan sanayi ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde adil olmak, karşılıklı fayda sağlamak,
• Dürüst, güvenilir sosyal sorumluluk ve gizlilik prensiplerine sürekli sahip çıkmak,
• Konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak; tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ISO 9001 STADARTLATINDA zamanında ve kaliteli şekilde tamamlama ilkeleri doğrultusunda çalışma gayretindeyiz...

ARİFOĞLU GRUP YAPI A.Ş
   Haberler / Duyurular